Підприємництво — коротко про предмет
Ваша дитина проявляє лідерські чи організаторські якості ще в шкільні роки? Придивіться, можливо перед вами майбутній директор компанії чи управлінець?

Онлайн програма профільного класу «Підприємництво» дозволить досягти поставлених цілей. Для вдалої реалізації себе як управлінця, необхідно усвідомлювати основні аспекти майбутньої діяльності.

Учні, які обрали програму «Підприємництво» обов'язково вивчають всі необхідні напрямки:
• економіку і фінанси (вчаться керувати і правильно розподіляти наявні ресурси);
• маркетинг (освоюють аналіз ринку, психологію споживача, стратегії просування і залучення клієнтів, канали просування і піару);
• діджитал (вивчають основи такої важливої сьогодні реклами в інтернеті, вчиться створенню свого власного сайту);
• тайм-менеджмент і проектна робота (дізнаються, як можна працювати швидко і ефективно, організовувати робочий процес інших людей, працювати з CRM-системами, працювати з діаграмою Ганта);
• право (вивчають законні основи правової діяльності підприємця, вчиться розуміти різницю між приватною ініціативою і держконтролем).

Діти складають та презентують бізнес-плани, беруть участь в маркетингових і бізнес-заходах, переглядають лекції успішних підприємців і стартаперів. Результат – самореалізація, прекрасна соціалізація, та усвідомлення себе в суспільстві.

Новини школи