Tilda Publishing
Залиште свій телефон, ми Вам зателефонуємо!
Або ж Ви можте зателефонувати нам
+380681745370
Новини школи

Онлайн-урок — крок у майбутнє.

Корисні замітки

     Сьогодні як ніколи сучасні діти потребують технологічно-інформаційного прориву в галузі освіти. Дистанційна форма навчання - це новий та ефективний спосіб засвоєння необхідних для майбутнього знань.  

   При опануванні навчальних матеріалів у віртуальному класі, використання відео та онлайн ресурсів  стало складовим сегментом кожного онлайн уроку.  Багато психологів підтвердили той факт, що використання відеоматеріалів активізує комунікативну діяльність учасників навчального процесу. Вираження власної думки щодо побаченого підвищує активність та особистісний розвиток учня. Стимулює до співставлення різних варіацій ідей та думок інших учасників під час brainstorm.  

Для кожного нинішнього вчителя використання відеоресурсів на кожному уроці —  найкращий методичний кейс.  

    Способом вираження власної думки в рамках дистанційного навчання є створення креативної презентації, написання цікавого ессе, запис відеозвернення. Учень має змогу самостійно обирати метод висловлення власного міркування.

   Вчителі  Mainstream School пропонують для перегляду канали TED Ed та BBC , які є потужними сучасними ресурсами як для організації дебатів, дискусій у класі, так і покроковою інструкцією для створення власних презентацій і старт-апів.  А такі ресурси як Speak -up, Wider World, Life – є методичними комплексами, які  надають якісні аудіо та візуальний поштовх для створення комунікації між підлітками.